Logo

Nowe mieszkanie, 79,08 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M2.3.114

835 182 zł

10 561 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 908 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern Helenów

Łódź, Bałuty, Helenów, ul. Smugowa 10/12

SALON Z ANEKSEM34,28 m²SYPIALNIA12,83 m²SYPIALNIA11,27 m²ŁAZIENKA4,94 m²ŁAZIENKA3,15 m²KORYTARZ13,04 m²BALKON8,07 m²
Wymiary mieszkania 79.08 m², M2.3.114
Modern Helenów - zdjęcie nr 0
Modern Helenów - zdjęcie nr 1
Modern Helenów - zdjęcie nr 2
Modern Helenów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 79.08 m², M2.3.114
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,08 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,07 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę