zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Bydgoszcz - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
21 ofert
Filtruj
21 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz oferowane w okolicy
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Bydgoszcz

Bydgoszcz to stolica województwa kujawsko-pomorskiego. Miasto według oficjalnych danych zamieszkuje obecnie ponad 350 tys. osób. Niemniej jednak można przypuszczać, że rzeczywista liczba mieszkańców jest zdecydowanie większa. Wiele osób nie decyduje się bowiem na meldunek. Studenci czy też pracownicy przyjezdni zwykle myślą o tym dopiero po kilku latach. Niektórzy czekają do momentu, gdy kupią nowe mieszkanie w Bydgoszczy. Rynek nowych mieszkań natomiast prężnie się rozwija, wraz z rozwojem samego miasta.

Nowe mieszkania Bydgoszcz dla przyjezdnych

Jeszcze na przełomie wieków Bydgoszcz nie była miastem, do którego chętnie przyjeżdżali migranci z innych części kraju. Jednak dzisiaj rynek pierwotny w Bydgoszczy kwitnie za sprawą rosnącej liczby przyjezdnych. Przede wszystkim należy tutaj wspomnieć o studentach, którzy zjeżdżają do Bydgoszczy z całej Polski. Przyciąga ich choćby prowadzony w Bydgoszczy kierunek medyczny. Ponadto, chętnie studiują tutaj przyszli informatycy. Bydgoszcz zachęca do studiowania także osoby o zainteresowaniach technicznych. Nie tylko mogą oni zdobyć w mieście dobre wykształcenie, ale również są niemal pewni znalezienia dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy.

Ze względu na dużą ilość ciekawych stanowisk pracy, do Bydgoszczy zjeżdżają również ludzie nieco starsi. Nie brakuje tutaj przyjezdnych, którzy pragną rozwijać swoją karierę zawodową. Wielu z nich zostaje zatrudnionych przez firmy działając w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Studenci zwykle decydują się na wynajem mieszkań w Bydgoszczy. Niemniej jednak niektórzy z nich mieszkają w nowych mieszkaniach, kupionych przez rodziców. Na zakup nowych mieszkań masowo decydują się natomiast absolwenci uczelni, którzy planują swoją przyszłość właśnie w Bydgoszczy. Oczywiście dużą grupę nabywców nowych mieszkań z rynku pierwotnego w Bydgoszczy stanowią pracownicy przyjezdni. Zwykle wynajmują oni lokale przez kilka miesięcy, w ciągu których znajdują nieruchomość, którą kupują.

Rynek pierwotny w Bydgoszczy - lokalizacje nowych mieszkań

Bydgoszcz to duże miasto, które regularnie poszerza swoje granice. Nieustannie powstają nowe osiedla. Część z nich tworzą bloki ze standardowymi mieszkaniami, natomiast inne to ekskluzywne osiedla apartamentowców. Najpopularniejsze dzielnice w Bydgoszczy to bez wątpienia Górny i Dolny Taras. Niemniej jednak zachęcającą lokalizację stanowi również Fordon. Niewątpliwie to właśnie ostatnią z wymienionych dzielnic należ uznać za najszybciej rozwijającą się dzielnicę Bydgoszczy.

Ceny nowych mieszkań w Bydgoszczy

Stawki za metr kwadratowy nieruchomości w największych polskich miastach od lat nieustannie rosną. Nie inaczej jest w przypadku mieszkań w Bydgoszczy. Niemniej jednak na tle innych miast wojewódzkich, rynek pierwotny w Bydgoszczy wydaje się bardzo atrakcyjny pod względem cen nowych mieszkań. Jak na razie stawki pozostają w tyle za cenami mieszkań w Krakowie, Gdańsku czy Warszawie. Zważając na rozwój Bydgoszczy, coraz wyższy poziom życia oraz malejące bezrobocie, można przypuszczać, że ceny mieszkań będą rosły. Dlatego też zakup nowego mieszkania w Bydgoszczy może się okazać zyskowną inwestycją.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 18 954 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.