Logo

Nowe mieszkanie, 47,87 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M2.0.72

560 134 zł

11 701 zł /m²

Rata 2 621 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern Helenów

Łódź, Bałuty, Helenów, ul. Smugowa 10/12

SALON Z ANEKSEM23,24 m²SYPIALNIA13,97 m²ŁAZIENKA5,31 m²KORYTARZ5,35 m²BALKON8,07 m²
Wymiary mieszkania 47.87 m², M2.0.72
Modern Helenów - zdjęcie nr 0
Modern Helenów - zdjęcie nr 1
Modern Helenów - zdjęcie nr 2
Modern Helenów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 47.87 m², M2.0.72
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,87 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,07 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę