Nowe mieszkania Poznań - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
2 208 ofert
Filtruj
2 208 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
Polecane przez eksperta
POZOSTAŁE OFERTY
Polecane w tej lokalizacji
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
  • Wyszukiwania (0)

Mieszkania deweloperskie Poznań

Poznań to stolica województwa wielkopolskiego położona nad rzeką Wartą, pod względem liczby ludności zajmuje piąte miejsce w kraju. Jest to także istotny ośrodek gospodarczy, kulturalny i infrastrukturalny w Polsce. Działają tu jedne z najlepszych uczelni wyższych. Wraz z przyległymi gminami tworzy aglomerację poznańską.

Ponieważ miasto stale się rozwija i panuje w nim duża migracja – związany jest z nim rosnący popyt na mieszkania. Chętnie budują tu ogólnopolskie i znane firmy deweloperskie ale możemy także znaleźć nowe mieszkania wykonane przez regionalnych deweloperów. Najchętniej wybierane dzielnice to północna część Starego Miasta, Wilda oraz Grunwald. Inwestycje mieszkaniowe, które tam znajdziemy charakteryzują się nowoczesną formą oraz funkcjonalnym układem mieszkań. Bardzo często na nabywców czekają ciekawie zaprojektowane dziedzińce oraz alejki spacerowe na terenie osiedli. Można znaleźć także nowe mieszkania kwalifikujące się do rządowych dopłat MdM.

Co istotne nierzadko takie mieszkania od dewelopera można zaaranżować wedle własnych upodobań przez co uzyskuje się prawdziwie indywidualną przestrzeń do życia.
Reklama
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.