zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Rzeszów - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
451 ofert
Filtruj
451 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
Polecane w tej lokalizacji
POZOSTAŁE OFERTY
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Rzeszów

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego i zdecydowanie najważniejszym miastem w regionie. Obecnie stanowi kluczowy dla obszaru południowo-wschodniej Polski ośrodek edukacyjny, kulturalny, naukowy czy sportowy. Według oficjalnych danych miasto zamieszkuje dzisiaj niespełna 200 tysięcy mieszkańców. Faktyczna ich liczba z pewnością jest jednak większa, za sprawą napływu migrantów z innych części kraju, którzy nie posiadają meldunku w Rzeszowie. Napływ ludności z innych miejscowości sprawia, że w mieście wciąż powstają nowe mieszkania.

Dlaczego warto kupować nowe mieszkania Rzeszów?

Obecnie Rzeszów należy do grona najszybciej rozwijających się polskich miast. Powstają coraz to nowe miejsca pracy, oferowane przez firmy polskie i zagraniczne. W ostatnich latach przemianie uległa estetyka przestrzeni publicznej. Wykonano wiele prac renowacyjnych oraz zwiększono ilość zieleni. Dzisiaj w zasadzie w każdej dzielnicy mieszkańcy mają do dyspozycji parki i skwery, które zachęcają do odpoczynku w ciepłe dni. Alternatywą dla spędzania czasu pod gołym niebem jest wizyta w kawiarni lub restauracji, których w Rzeszowie nie brakuje. W mieście działa również wiele teatrów oraz kin. Na terenie miasta znajduje się również filharmonia. Ponadto, w ciągu ostatnich kilkunastu lat w Rzeszowie wybudowano wiele galerie i centrów handlowych. Oczywiście mieszkańcy mają również do dyspozycji liczne supermarkety.

Nie powinno dziwić, że nowe mieszkania w Rzeszowie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy oceniają bowiem życie w mieście bardzo pozytywnie, co zachęca innych do osiedlania się w stolicy Podkarpacia. W rankingach miast wojewódzkich oraz miast powyżej 100 tys. mieszkańców Rzeszów stale uzyskuje czołowe lokaty jako miasto przyjazne dla mieszkańców.

Gdzie kupować nowe mieszkania w Rzeszowie?

Obecnie nowe mieszkania powstają w zasadzie we wszystkich częściach Rzeszowa. Szczególną popularnością cieszą się lokale budowane w dzielnicach: Drabinianka i Baranówka. Nie powinno to dziwić, gdyż obszary te od lat uznawane są za najlepsze do życia w Rzeszowie. Mieszkańcy cenią sobie panujące tu bezpieczeństwo oraz dostęp do wszelkiej potrzebnej infrastruktury. Jednocześnie wymienione dzielnice znajdują się w stosunkowo niewielkiej odległości od centralnej części miasta oraz posiadają z nią bardzo dobre połączenie komunikacyjne.

Rynek wtórny Rzeszów - mieszkania dla każdego

Rynek mieszkań w Rzeszowie jest mocno zróżnicowany. Powstaje tutaj wiele nowych inwestycji, zatem każdy powinien znaleźć coś dla Ciebie. Nie brakuje ekskluzywnych i przestronnych apartamentów w centrum miasta, jak i budżetowych, niewielkich kawalerek na obrzeżach Rzeszowa. Jak w większości dużych polskich miast, największym wzięciem cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe. Tym, co łączy mieszkania w Rzeszowie są stosunkowo niskie ich ceny. Rzeszów nadal jest bowiem miastem mocno niedocenianym. Inwestorzy zainteresowali się nim relatywnie niedawno, przez co ceny nieruchomości nie zdążyły jeszcze zbytnio wzrosnąć. Niemniej w ostatnich latach Rzeszów zdecydowanie zyskuje na znaczeniu i budzi coraz większe zainteresowanie. Dlatego też chcąc zainwestować w nowe mieszkanie w Rzeszowie, warto zrobić to jak najszybciej.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 19 944 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.