zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Warszawa - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
7 411 ofert
Filtruj
7 411 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
POZOSTAŁE OFERTY
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Warszawa

Warszawa jest stolicą Polski, największym miastem w kraju oraz głównym ośrodkiem gospodarczym, ekonomicznym, oświatowym i kulturalnym środkowo-wschodniej Polski. Jest miastem wielu możliwości, które ciągle się rozrasta. Stolica Polski dysponuje bogatą ofertą placówek edukacyjnych, licznymi atrakcjami turystycznymi i kulturalno-rozrywkowymi oraz daje możliwość doskonalenia zawodowego w różnorodnych branżach.

Dlaczego Warszawa? 

Stolica kraju zapewnia możliwości rozwoju większe niż jakiekolwiek inne miasto w kraju. Niezależnie od branży, to właśnie tutaj najłatwiej otrzymać zatrudnienie. Wynagrodzenia w mieście stołecznym znacząco przewyższają średnie stawki w pozostałych częściach Polski, co po pierwsze zachęca do zamieszkania, a po drugie daje szansę zakupu nowych mieszkań w Warszawie większej liczbie osób, które zdecydują się tu osiedlić.


Zarówno Warszawa, jak i cały region, dysponuje również większym budżetem niż pozostałe najbogatsze miasta, gminy i powiaty w kraju. Tym samym nie brakuje tu funduszy na nowe inwestycje i zapewnienie mieszkańcom swobodnego dostępu do niezbędnej infrastruktury. Wprowadzenie się do mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie daje niemal pewność dostępności przedszkoli i szkół w bliskim zasięgu.

Opłacalny rynek pierwotny Warszawa

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie to jedyna szansa na zostanie pierwszym mieszkańcem posiadłości. Tym samym unika się przykrych niespodzianek, jakie czyhają na nabywców na rynku wtórnym. Najczęstszy problem dotyczy instalacji, które z czasem tracą sprawność i w starszym budownictwie mogą sprawiać problemy. Nowe mieszkania w Warszawie nie powodują takich nieprzyjemności, a mimo to zamieszkanie w nich może się okazać nawet tańsze niż w lokalach używanych. Jak to możliwe?


Dokonując transakcji na rynku pierwotnym w Warszawie, nie jesteśmy zmuszeni opłacać podatku od czynności cywilnoprawnych, który obowiązuje na rynku wtórnym. Oznacza to 2-procentową oszczędność, która przy cenach mieszkań okazuje się znaczącą kwotą. Ponadto, co prawda nowe mieszkania wymagają wyposażenia ich od zera, co generuje koszty, jednak są one często niższe niż tych, które trzeba ponieść, remontując używany lokal mieszkalny. Co więcej, remont mieszkania z rynku wtórnego jest o wiele bardziej kłopotliwy, gdyż wymaga nie tylko wniesienia nowych mebli i materiałów budowlanych, ale również pozbycia się starych. Wydaje się zatem, że zakup nowego mieszkania w Warszawie to rozwiązanie wygodne, a przy tym oszczędne pod względem pieniędzy i czasu. 


W związku z obserwowanym w mieście rozwojem rozrasta się również rynek nowych inwestycji mieszkaniowych, a ciągły napływ ludności spoza Warszawy zwiększa popyt na nowe mieszkania. Nowe inwestycje deweloperskie powstają w większości poza centrum miasta, na terenach dysponujących niezabudowanymi działkami, głównie w takich dzielnicach, jak np. BiałołękaBemowo, Wola, Wilanów czy Mokotów. Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania od dewelopera również dlatego, że umożliwia to zaaranżowanie pomieszczeń zgodnie z własnymi upodobaniami.

 

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 19 100 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.