Referencje

Tabelaofert.pl to portal internetowy poświęcony rynkowi nieruchomości.
Twoją ofertę prezentujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Naszym celem jest kierowanie do Twojego biura sprzedaży Klientów zainteresowanych zakupem Twoich mieszkań i domów.
Ogólne informacje
Dla deweloperów
Dla agencji nieruchomości
Prospekty informacyjne
Oferta Google Ads
Referencje
Współpracę z Tabelaofert.pl na stałe wpisaliśmy do naszej strategii marketingowej. Wysoko cenimy sobie otwartość, zaangażowanie i kompetencje opiekunów, jak również elastyczność w podejściu do naszych potrzeb.

Z przyjemnością możemy polecić świadczone usługi.
Ilona Kopała
Manager ds. Marketingu
W imieniu firmy Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. pragnę polecić usługi świadczone przez portal Tabelaofert.pl, jako profesjonalne narzędzie do promocji inwestycji deweloperskich w Internecie.

Nasza wieloletnia współpraca od początku przebiega sprawnie i bez zarzutów.
Mariusz Rysicz
Kierownik ds. Marketingu
Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała osiągnięciem bardzo dobrych wyników sprzedażowych.

Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków. Tabelaofert.pl doskonale jest w stanie poradzić sobie z wypromowaniem każdej inwestycji.
Antonina Lasota
Specjalista ds. Marketing I HR
Inpro SA rekomenduje serwis tabelaofert.pl jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego. Współpraca przebiega bezproblemowo z zachowaniem wysokiego poziomu profesjonalizmu. Obsługa personalna działa szybko i sprawnie, co wyróżnia ten serwis na tle innych serwisów branżowych.
Rafał Zdebski
Pełnomocnik Zarządu
Rekomendujemy firmę Tabelaofert.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie promocji inwestycji mieszkaniowych w Internecie.

Współpracę z Tablofert.pl Sp. z o.o. rozpoczęliśmy pod koniec 2006 roku. W każdej sytuacji możemy liczyć na fachowe konsultacje i doradztwo ze strony pracowników.
Marek Furmańczyk
Dyrektor Zarządzający
Szerokie zrozumienie potrzeb klienta, przyjazna i kompetentna współpraca i profesjonalizm. Polecam Tabelaofert.pl jako partnera godnego zaufania i prawdziwie zaangażowanego we współpracę. Jednocześnie zaznaczamy, że w dalszym ciągu korzystamy z jego usług, powierzając mu kolejne zlecenia, również w sieci Google.pl
Katarzyna Jodkowska
Kierownik Biura Sprzedaży
Portal Tabelaofert.pl to nie tylko ogłoszenia, ale również znakomite źródło wiedzy dotyczące rynku nieruchomości.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz przejrzystej szaty graficznej powoduje, iż portal koncentruje się nie tylko na potrzebach klientów poszukujących mieszkań, ale również deweloperów prezentujących swoje inwestycje.
Bartosz Podgórczyk
Dyrektor Działu Marketingu
Tabelaofert.pl jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służąca pomocą w dostosowaniu oferty do potrzeb klienta oraz rozwiazywaniu problemów.

Atrybutem firmy jest fakt, że w obsłudze klienta wykazuje ogromną uczciwość.
Michał Michałowski
Prezes Zarządu
Z przyjemnością możemy polecić spółkę Tabelaofert.pl jako solidnego partnera i rekomendować działania w serwisie.

Współpraca pomiędzy spółkami UBM a firma Tabbelaofert.pl przy kampaniach reklamowych i promowaniu inwestycji za każdym razem przebiega sprawnie i efektywnie.
Peter Obernhuber
Członek Zarządu
Z serwisem Tabelaofert.pl współpracujemy od 2008 roku. W naszej ocenie serwis cechuje solidność w realizacji zamówień i staranność w wypełnianiu warunków handlowych. Dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu stale mamy możliwość szybkiej aktualizacji naszego przekazu reklamowego.
Dorota Koźmińska-Jastrzębska
Prezes Zarządu
Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez serwis Tabelaofert.pl. Nasza dotychczasowa współpraca odbywa się w sposób rzeczowy i szybki, zgodny z ustaleniami.

Z pełnym przekonaniem udzielamy rekomendacji oraz polecamy jako godnego zaufania i rzetelnego Partnera.
Jarosław Bańka
Wiceprezes Zarządu
DOŁĄCZ DO NAS