zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Gdynia - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
1 110 ofert
Filtruj
1 110 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
POZOSTAŁE OFERTY
Zobacz oferowane w okolicy
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Gdynia

Gdynia dzierży dzisiaj miano największego niewojewódzkiego miasta w kraju. Miejscowość zamieszkuje niespełna 250 tys. osób. W ostatnich latach miasto bardzo się rozwinęło, zarówno pod względem gospodarczym, jak i kulturalnym oraz architektonicznym. Dzisiaj Gdynia to nowoczesne miasto, które niemal każdego ma czym do siebie zachęcić. Nie powinno więc dziwić, że nowe mieszkania w Gdyni sprzedają się świetnie. Oczywiście ma to również przełożenie na ceny mieszkań w Gdyni. Jednak pomimo, że są one zdecydowanie wyższe niż jeszcze kilka lat temu, co najmniej z kilku powodów warto zdecydować się na zakup nowego mieszkania w Gdyni.

Nowe mieszkania Gdynia - dlaczego warto?

Zastanawiając się nad wyborem swojego miejsca do życia, większość osób zwraca uwagę na możliwości zatrudnienia w danym mieście. W przypadku Gdyni w zasadzie dla nikogo nie powinno to być problemem. Doskonale rozwinięty jest tutaj sektor finansowy. Coraz więcej firm polskich i zagranicznych decyduje się otwierać filie właśnie w Gdyni. Ponadto, dobrze funkcjonuje również sektor informatyczny oraz nowych technologii. Omawiając gospodarkę Gdyni, nie można oczywiście zapomnieć również o transporcie morskim. Port w Gdyni to trzeci największy port w Polsce. Właśnie dzięki budowie portu, niegdyś niewielka nadmorska wioska jakich wiele, przeobraziła się w tętniące życiem miasto.

Oczywiście praca to nie wszystko, co liczy się dla nabywców nowych mieszkań w Gdyni. Z pewnością bardzo ważne jest również zaplecze kulturalne i rozrywkowe miasta. Pod tym względem Gdynia z pewnością należy do polskiej czołówki. Między innymi ze względu na duży ruch turystyczny nie brakuje tutaj świetnych restauracji, barów, kin, teatrów i wielu innych obiektów, w których można miło spędzić czas.

Mieszkania w Gdyni dla poszukujących świeżego powietrza

Problem smogu w polskich miastach od lat pozostaje nierozwiązany. W miejscowościach leżących na południu kraju, jak i w jego centralnej części, zanieczyszczenie jest ogromne. Znacząco obniża ono komfort życia. Ponadto, smog jest szkodliwy dla zdrowia. Gdynia pod tym względem wyróżnia się nie tylko na tle całej Polski, ale również innych miast nadmorskich, które przecież słyną z czystego powietrza. W Gdyni od lat dba się o to, aby nie zanieczyszczać powietrza. Wdrażane są programy, które mają na celu zmniejszenie ilości zawieszonego pyłu. Mieszkańcy Gdyni wyróżniają się wyjątkowo dużą świadomością, jeśli chodzi o kwestię troski o świeże powietrze. Wyniki pomiarów zanieczyszczenia są zadowalające również ze względu na dużą ilość zieleni w mieście.

Nowe mieszkanie Gdynia jako inwestycja

Nabywcy mieszkań dzielą się na tych, którzy kupują nieruchomość, aby w niej zamieszkać oraz na tych, którzy traktują zakup jako inwestycję. W Gdyni nie brakuje inwestorów, którzy pragną zarabiać na wynajmie mieszkań. Niewątpliwie, akurat w tym mieście mogą oni liczyć na powodzenie. Rzecz w tym, iż w Gdyni w zasadzie nigdy nie brakuje najemców. Przez cały rok, a w szczególności latem, do miasta przyjeżdżają turyści. Tym samym inwestorzy mają możliwość wynajmu mieszkań na krótki okres. Ponadto, mieszkania wynajmują studenci, którzy przyjeżdżają z innych miast oraz tymczasowi pracownicy firm działających w Gdyni. Na wynajem mieszkań w Gdyni decydują się również stali mieszkańcy miasta, którzy odkładają pieniądze na zakup własnej nieruchomości.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 19 975 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.