zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
2 409 ofert
Filtruj
2 409 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
zamknij
POZOSTAŁE OFERTY
Zobacz także
● nowe mieszkania 1 pokojowe łódź ● nowe mieszkania 2 pokojowe łódź ● nowe mieszkania 3 pokojowe łódź ● nowe mieszkania 4 pokojowe łódź ● nowe mieszkania z ogródkiem łódź ● gotowe nowe mieszkania łódź ● tanie nowe mieszkania łódź ● nowe mieszkania z windą łódź ● nowe mieszkania z antresolą łódź ● nowe mieszkania z tarasem łódź ● nowe mieszkania dwupoziomowe łódź ● nowe mieszkania z oddzielną kuchnią łódź ● nowe mieszkania do 200000 zł łódź ● nowe mieszkania od 300000 zł do 350000 zł łódź ● nowe mieszkania od 350000 zł do 400000 zł łódź ● nowe mieszkania od 450000 zł do 500000 zł łódź ● nowe mieszkania od 500000 zł do 550000 zł łódź ● nowe mieszkania od 40 m² do 45 m² łódź ● nowe mieszkania od 55 m² do 60 m² łódź ● nowe mieszkania od 60 m² do 70 m² łódź ● nowe mieszkania od 70 m² do 80 m² łódź ● nowe mieszkania od 80 m² do 100 m² łódź ● nowe mieszkania polesie ● nowe mieszkania bałuty ● nowe mieszkania śródmieście ● nowe mieszkania widzew ● nowe mieszkania górna ● nowe mieszkania łagiewniki ● nowe mieszkania chojny ● nowe mieszkania stary widzew ● nowe mieszkania teofilów ● nowe mieszkania stare miasto ● nowe mieszkania stare polesie ● nowe mieszkania orzechowa łódź ● nowe mieszkania sarnia łódź ● nowe mieszkania przybyszewskiego łódź ● nowe mieszkania grabieniec łódź ● nowe mieszkania obywatelska łódź ● nowe mieszkania pomorska łódź ● nowe mieszkania senatorska łódź
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Łódź

Łódź jest drugim pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Metropolia ta leży w centralnej części kraju i posiada dobre połączenie z wszystkimi najważniejszymi ośrodkami miejskimi, takimi jak Warszawa, Poznań, czy Kraków. Po latach niepopularności, Łódź zdaje się powoli odżywać. Widać to choćby po liczbie budowanych i sprzedawanych nowych mieszkań w Łodzi.

 

Niegdyś przemysł, dziś usługi i artyści

 

W czasach PRL-u w Łodzi prężnie działały zakłady włókiennicze, w których zatrudnienie znajdywały tysiące mieszkańców. Po przemianach gospodarczych doszło do zamknięcia zakładów, przez co wiele osób straciło pracę i wyjechało z Łodzi w poszukiwaniu zatrudnienia. Dzisiaj w stolicy województwa łódzkiego prężnie rozwija się sektor usług, w mieście pojawia się również coraz więcej zagranicznych firm, które oferują łodzianom rozwijającą i dobrze płatną pracę.

 

Nowe mieszkania w Łodzi zajmuje również wielu artystów. Od lat funkcjonuje tu bowiem prestiżowa Łódzka Szkoła Filmowa, kształcąca aktorów, reżyserów, operatorów i innych specjalistów związanych ze światem kina i telewizji. Ze względu na obecność szkoły filmowej, w Łodzi nie brakuje ludzi z artystyczną duszą, co napędza rozwój branży kulturalnej.

 

Rynek pierwotny Łódź – wpływ położenia na liczbę nowych mieszkań

 

Nie sposób nie zauważyć idealnego położenia miasta, które znajduje się w środkowej części kraju, pomiędzy innymi największymi metropoliami w Polsce. Kupując nowe mieszkanie w Łodzi na rynku pierwotnym lub wtórnym, zamieszkujemy między Warszawą, Poznaniem, a Katowicami. Przemierzając kraj wzdłuż lub wszerz, zawsze po drodze trafimy na Łódź. Dzięki położeniu oraz dobrze zorganizowanym połączeniom międzymiastowym, Łódź to miasto, do którego można dotrzeć bardzo szybko z każdej części kraju. Jest to ważne dla ludzi biznesu, którzy wiele podróżują po Polsce. Nowe mieszkania w Łodzi są dla nich atrakcyjne, gdyż stanowią bazę, do której wracają po delegacjach. Ponadto, inwestorzy wiedzą doskonale, iż ze względu na lokalizację miasta, nie powinno być problemu ze sprowadzeniem do Łodzi wykwalifikowanych pracowników z innych miast. Z pewnością to również wpływa na rozwój rynku pierwotnego w Łodzi.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 22 072 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.