zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Łódź - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
2 145 ofert
Filtruj
2 145 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
zamknij
POZOSTAŁE OFERTY
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Łódź

Łódź jest drugim pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Metropolia ta leży w centralnej części kraju i posiada dobre połączenie z wszystkimi najważniejszymi ośrodkami miejskimi, takimi jak Warszawa, Poznań, czy Kraków. Po latach niepopularności, Łódź zdaje się powoli odżywać. Widać to choćby po liczbie budowanych i sprzedawanych nowych mieszkań w Łodzi.

 

Niegdyś przemysł, dziś usługi i artyści

 

W czasach PRL-u w Łodzi prężnie działały zakłady włókiennicze, w których zatrudnienie znajdywały tysiące mieszkańców. Po przemianach gospodarczych doszło do zamknięcia zakładów, przez co wiele osób straciło pracę i wyjechało z Łodzi w poszukiwaniu zatrudnienia. Dzisiaj w stolicy województwa łódzkiego prężnie rozwija się sektor usług, w mieście pojawia się również coraz więcej zagranicznych firm, które oferują łodzianom rozwijającą i dobrze płatną pracę.

 

Nowe mieszkania w Łodzi zajmuje również wielu artystów. Od lat funkcjonuje tu bowiem prestiżowa Łódzka Szkoła Filmowa, kształcąca aktorów, reżyserów, operatorów i innych specjalistów związanych ze światem kina i telewizji. Ze względu na obecność szkoły filmowej, w Łodzi nie brakuje ludzi z artystyczną duszą, co napędza rozwój branży kulturalnej.

 

Rynek pierwotny Łódź – wpływ położenia na liczbę nowych mieszkań

 

Nie sposób nie zauważyć idealnego położenia miasta, które znajduje się w środkowej części kraju, pomiędzy innymi największymi metropoliami w Polsce. Kupując nowe mieszkanie w Łodzi na rynku pierwotnym lub wtórnym, zamieszkujemy między Warszawą, Poznaniem, a Katowicami. Przemierzając kraj wzdłuż lub wszerz, zawsze po drodze trafimy na Łódź. Dzięki położeniu oraz dobrze zorganizowanym połączeniom międzymiastowym, Łódź to miasto, do którego można dotrzeć bardzo szybko z każdej części kraju. Jest to ważne dla ludzi biznesu, którzy wiele podróżują po Polsce. Nowe mieszkania w Łodzi są dla nich atrakcyjne, gdyż stanowią bazę, do której wracają po delegacjach. Ponadto, inwestorzy wiedzą doskonale, iż ze względu na lokalizację miasta, nie powinno być problemu ze sprowadzeniem do Łodzi wykwalifikowanych pracowników z innych miast. Z pewnością to również wpływa na rozwój rynku pierwotnego w Łodzi.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 19 979 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.