Logo

Nowe mieszkanie, 45,16 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M3.1.170

517 242 zł

11 454 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 420 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern Helenów

Łódź, Bałuty, Helenów, ul. Smugowa 10/12

SALON Z ANEKSEM24,60 m²SYPIALNIA13,45 m²ŁAZIENKA5,22 m²KORYTARZ6,13 m²BALKON4,03 m²
Wymiary mieszkania 45.16 m², M3.1.170
Modern Helenów - zdjęcie nr 0
Modern Helenów - zdjęcie nr 1
Modern Helenów - zdjęcie nr 2
Modern Helenów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.16 m², M3.1.170
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,16 m²

Piętro:

1 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,03 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę