zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nowe mieszkania Wrocław - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
3 652 oferty
Filtruj
3 652 oferty
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
zamknij
POZOSTAŁE OFERTY
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

Mieszkania deweloperskie Wrocław

Wrocław to jedno z największych miast w Polsce. Miejscowość położona jest w zachodnio-południowej części kraju, w województwie dolnośląskim. Przez miasto przepływa rzeka Odra oraz cztery jej dopływy: Ślęza, Oława, Bystrzyca i Widawa. Jest to istotny ośrodek ekonomiczny, kulturalny, uchodzący za jedno z ważniejszych centrów biznesowych w kraju. Stolica Dolnego Śląska jest ważnym węzłem komunikacyjnym, gdyż przez teren miasta przebiegają liczne autostrady, drogi krajowe i wojewódzkie. Znajduje się tu również międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław-Strachowice.

 

Rynek pierwotny Wrocław – lokalizacje inwestycji i ceny mieszkań


Tereny Wrocławia są atrakcyjne szczególnie dla deweloperów. Powstaje tu bardzo dużo nowych inwestycji mieszkaniowych. Najpopularniejszymi dzielnicami są Krzyki, Psie Pole i Śródmieście. Ceny mieszkań deweloperskich są zróżnicowane, najdroższe lokale znajdziemy w centrum miasta. Jest to zrozumiałe, gdyż zwykle w rejonach szczególnie atrakcyjnych turystycznie stawki mieszkaniowe są najwyższe. Nabywcy znajdujących się tu lokali cenią sobie bliskość zabytków oraz dobrze rozwinięte usługi gastronomiczne i rozrywkowe, do których dostęp w centralnych częściach Wrocławia jest najlepszy. Ponadto, na wyższe stawki wpływa również większy popyt, wynikający z zainteresowania mieszkaniami w centrum wielu inwestorów, poszukujących nieruchomości pod wynajem. Warto zaznaczyć również, iż deweloperzy podnoszą ceny ze względu na trudności i wysokie koszty związane z zakupem terenów pod budowę w centrum, gdyż wolnych obszarów pozostało tam już niewiele. W ofercie nowych mieszkań we Wrocławiu, w centrum jak i w winnych dzielnicach, znajdziemy lokale o najczęściej poszukiwanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

 

Rosnąca popularność nowych mieszkań we Wrocławiu

 

Popyt na mieszkania we Wrocławiu stale rośnie, do czego przyczynia się wiele czynników. Należy wskazać na dobrze zorganizowane połączenia krajowe i międzynarodowe, położenie oraz rosnącą renomę miasta na świecie. Zaledwie kilka lat temu Wrocław został uznany Europejską Stolicą Kultury, co znacząco przyczyniło się do zwiększenia znaczenia i popularności miasta na arenie międzynarodowej. Rynek pierwotny we Wrocławiu rośnie również ze względu na obcokrajowców, głównie z Niemiec, którzy chętnie osiedlają się w tym mieście.

 

Na zakup mieszkania we Wrocławiu na rynku pierwotnym decydują się często młodzi ludzie, którzy po ukończeniu studiów nie wracają już do swoich rodzinnych miejscowości, tak jak miało to miejsce dawniej. W mieście czeka na nich dobrze płatna, satysfakcjonująca praca oraz szeroki wybór rozrywek, którego nie uświadczą nawet w największych okolicznych miastach. We Wrocławiu stale przybywa biurowców, w których zadomawiają się zagraniczne firmy oferujące zarobki niespotykane wcześniej na polskim rynku. O ile jeszcze do niedawna w kontekście obecności międzynarodowych korporacji w Polsce wymieniało się głównie Warszawę i Kraków, o tyle dzisiaj Wrocław jest już postrzegany na równi z tymi największymi miastami w kraju. Wśród rozrywek należy wymienić liczne teatry i kina czy restauracje. We Wrocławiu istnieją również nowoczesne galerie handlowe, które dostarczają rozrywki, napędzają handel oraz zapewniają miejsca pracy dla mieszkańców.

Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 19 960 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.