Nowe mieszkania Wrocław - rynek pierwotny

Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Słowa kluczowe:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Ogłoszeniodawcy:
3 030 ofert
Filtruj
3 030 ofert
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
OFERTY TOP
Polecane przez eksperta
POZOSTAŁE OFERTY
Polecane przez eksperta
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)
  • Wyszukiwania (0)

Mieszkania deweloperskie Wrocław

Wrocław jest jednym z największych miast w Polsce. Położony jest w zachodnio-południowej części kraju w województwie dolnośląskim. Przez miasto przepływa rzeka Odra oraz cztery jej dopływy: Ślęza, Oława, Bystrzyca i Widawa. Jest ośrodkiem ekonomicznym, kulturalnym i uchodzi za centrum biznesu. Stolica Dolnego Śląska jest ważnym węzłem komunikacyjnym, przebiegają przez nią autostrady, drogi krajowe i wojewódzkie. Znajduje się tu międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław-Strachowice.

Tereny Wrocławia są atrakcyjne szczególnie dla deweloperów. Powstaje tu bardzo dużo nowych inwestycji mieszkaniowych. Najpopularniejszymi dzielnicami są Krzyki, Psie Pole i Śródmieście. Ceny mieszkań deweloperskich są zróżnicowane, najdroższe lokale znajdziemy w centrum miasta. W ofercie znajdziemy mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.
Reklama
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.