zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Informacje o serwisie Tabelaofert.pl

Serwis ogłoszeń nieruchomości tabelaofert.pl działa od 2000 roku. Jest jednym z największych i najchętniej odwiedzanych portali prezentujących kilkaset tysięcy ofert sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, biur, magazynów, powierzchni handlowych, działek i terenów inwestycyjnych.


Nasza misja: Dostarczenie użytkownikom informacji i narzędzi do łatwego podejmowania decyzji związanych z nieruchomościami.


wersja 2000
Pierwsza odsłona serwisu, rok 2000
wersja 2001
Wersja oficjalna portalu, rok 2001
wersja 2002
Wersja z roku 2002
wersja 2003
Wersja z przełomu roku 2002/03
wersja 2006
Wersja 2006, pierwsza z Centrum IT&DTP

Co znajdziesz w tabelaofert.pl?

W jednym miejscu prezentujemy tysiące ofert z całego kraju - rynek pierwotny, wtórny, lokale użytkowe i działki. Każda prezentacja zawiera szczegółowe informacje o inwestycji, lokalizacji (przy pomocy narzędzia Street View), powierzchni, terminie realizacji oraz plany mieszkań i wizualizacje lub zdjęcia przedstawiające stan zaawansowania prac na budowie. Wszystkie prezentowane oferty są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że wybrana przez nich nieruchomość jest faktycznie dostępna.

Aktualne informacje dostarczają wiedzy na temat nowości na rynku, ważnych wydarzeń branżowych, ciekawych promocji, aktualnej sytuacji cenowej itp. Zamieszczane porady, poruszające istotne tematy związane z zakupem lub wynajmem nieruchomości, ułatwią przebrnięcie przez zawiłe kwestie prawne. Dodatkowo w łatwy sposób można skorzystać z zamieszczonych wzorów niezbędnych umów, a nawet sprawdzić księgę wieczystą nieruchomości.

Dla osób zainteresowanych kredytem hipotecznym przygotowaliśmy kalkulatory kredytowe, dzięki którym możemy wstępnie obliczyć jaką uzyskamy kwotę kredytu, jaka będzie miesięczna rata oraz porównać oferty różnych banków.

Urządzić mieszkanie można na tysiące sposobów, a pomysłów na idealne rozwiązania szuka każdy, kto staje przed zadaniem wykończenia własnego M. W serwisie tabelaofert.pl postawiliśmy sobie za cel zebranie oraz skatalogowanie tysięcy zdjęć najlepszych wnętrz mieszkań. Galeria Pięknych Wnętrz może stanowić źródło inspiracji dla własnych pomysłów na wykończenie mieszkania lub domu. Z nami również zaprojektujesz własne M – Kreator Mieszkań to program, dzięki któremu możesz urządzić swoje mieszkanie on-line.

Od lat cieszymy się niesłabnącym zaufaniem, stoi za nami doświadczenie i doskonała znajomość rynku nieruchomości, codziennie nasz portal odwiedza kilka tysięcy użytkowników z całego kraju i zagranicy. Oferty pojawiające się w tabelaofert.pl są dodatkowo promowane na stronach naszych partnerów.

Deweloperom proponujemy wprowadzanie danych wraz ze stałą bezpłatną obsługą aktualizacyjną. Umożliwiamy również przygotowanie prospektu informacyjnego i korzystanie z niego on-line. Agencje nieruchomości mogą same zarządzać swoimi ofertami za pomocą przygotowanego specjalnie dla nich panelu administracyjnego.


Tabelaofert.pl sp. z o.o.
Flanders Business Park B
ul. Marcina Flisa 4
02-247 Warszawa
NIP: 522-28-95-454
KRS: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy, nr 0000315301
Kapitał zakładowy: 851 000 PLN


Tabelaofert w internetowym archiwum >>

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 24 162 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.