Logo

Nowe mieszkanie, 78,87 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M1.2.22

817 203 zł

10 361 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 823 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern Helenów

Łódź, Bałuty, Helenów, ul. Smugowa 10/12

SALON Z ANEKSEM34,94 m²SYPIALNIA13,93 m²SYPIALNIA13,41 m²ŁAZIENKA5,11 m²ŁAZIENKA2,91 m²KORYTARZ8,92 m²BALKON8,07 m²
Wymiary mieszkania 78.87 m², M1.2.22
Modern Helenów - zdjęcie nr 0
Modern Helenów - zdjęcie nr 1
Modern Helenów - zdjęcie nr 2
Modern Helenów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 78.87 m², M1.2.22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

78,87 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,07 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę