Logo

Nowe mieszkanie, 32,62 m², 1 pokój, parter, oferta nr M1.0.03

414 668 zł

12 712 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 940 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern Helenów

Łódź, Bałuty, Helenów, ul. Smugowa 10/12

SALON Z ANEKSEM21,87 m²ŁAZIENKA4,39 m²KORYTARZ6,36 m²TARAS27,84 m²OGRÓDEK91,45 m²
Wymiary mieszkania 32.62 m², M1.0.03
Modern Helenów - zdjęcie nr 0
Modern Helenów - zdjęcie nr 1
Modern Helenów - zdjęcie nr 2
Modern Helenów - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 32.62 m², M1.0.03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,62 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (27,84 m²), ogródek (91,45 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę