Logo

Nowe mieszkanie, 39,99 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr b.1.2.02

454 125 zł

11 356 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 125 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL SKY+ II

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, al. Wojciecha Korfantego 93-99

SALON Z ANEKSEM16,67 m²SYPIALNIA13,09 m²ŁAZIENKA3,61 m²KORYTARZ4,90 m²LOGGIA3,59 m²
Wymiary mieszkania 39.99 m², b.1.2.02
Wirtualna makieta 3D mieszkania 39.99 m², b.1.2.02
b.1.2.05b.1.2.04b.1.2.03b.1.2.02b.1.2.01b.2.2.05b.2.2.04b.2.2.03b.2.2.02b.2.2.01
Plan piętra
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 0
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 39.99 m², b.1.2.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,99 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,59 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę