Logo

Nowe mieszkanie, 47,88 m², 2 pokoje, 23 piętro, oferta nr a.2.23.02

660 744 zł

13 800 zł /m²

Rata 3 091 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL SKY+ II

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, al. Wojciecha Korfantego 93-99

SALON Z ANEKSEM24,89 m²SYPIALNIA12,06 m²ŁAZIENKA4,96 m²KORYTARZ5,15 m²
Wymiary mieszkania 47.88 m², a.2.23.02
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.88 m², a.2.23.02
a.1.23.03a.2.23.06a.2.23.07a.1.23.01a.1.23.02a.1.23.04a.2.23.01a.2.23.02a.2.23.03a.2.23.04a.2.23.05
Plan piętra
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 0
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.88 m², a.2.23.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,88 m²

Piętro:

23 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę