Logo

Nowe mieszkanie, 47,95 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr a.2.2.07

548 964 zł

11 449 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL SKY+ II

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, al. Wojciecha Korfantego 93-99

SALON Z ANEKSEM19,78 m²SYPIALNIA12,33 m²ŁAZIENKA4,25 m²KORYTARZ9,57 m²LOGGIA3,67 m²
Wymiary mieszkania 47.95 m², a.2.2.07
Wirtualna makieta 3D mieszkania 47.95 m², a.2.2.07
a.1.2.03a.2.2.06a.2.2.07a.1.2.01a.1.2.02a.1.2.04a.2.2.01a.2.2.02a.2.2.03a.2.2.04a.2.2.05
Plan piętra
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 0
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 47.95 m², a.2.2.07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,95 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,67 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę