Logo

Nowe mieszkanie, 43,00 m², 2 pokoje, 13 piętro, oferta nr a.2.13.02

552 770 zł

12 855 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 586 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL SKY+ II

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, al. Wojciecha Korfantego 93-99

SALON Z ANEKSEM19,64 m²SYPIALNIA11,85 m²ŁAZIENKA4,96 m²KORYTARZ5,15 m²LOGGIA3,80 m²
Wymiary mieszkania 43 m², a.2.13.02
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43 m², a.2.13.02
a.1.13.03a.2.13.06a.2.13.07a.1.13.01a.1.13.02a.1.13.04a.2.13.01a.2.13.02a.2.13.03a.2.13.04a.2.13.05
Plan piętra
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 0
ATAL SKY+ II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43 m², a.2.13.02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

13 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,80 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę