Logo

Nowe mieszkanie, 65,39 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr S1.A.2.1

599 585 zł

9 169 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 805 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Swarzędz, ul. Tabaki

3 pokoje, mieszkanie 65,39 m², piętro 2, oferta nr S1.A.2.1, ATAL Idea Swarzędz II, Swarzędz, ul. Tabaki
SALON Z ANEKSEM27,69 m²SYPIALNIA12,85 m²SYPIALNIA11,49 m²ŁAZIENKA5,08 m²KORYTARZ5,40 m²KORYTARZ2,89 m²BALKON7,56 m²
Wymiary mieszkania 65.39 m², S1.A.2.1
ATAL Idea Swarzędz II - zdjęcie nr 0
ATAL Idea Swarzędz II - zdjęcie nr 1
ATAL Idea Swarzędz II - zdjęcie nr 2
ATAL Idea Swarzędz II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.39 m², S1.A.2.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,39 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,56 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę