Logo

Nowe mieszkanie, 55,08 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr mieszkanie 77

605 880 zł

11 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 835 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mikusińskiego 25

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Jana Mikusińskiego 25

3 pokoje, mieszkanie 55,08 m², piętro 1, oferta nr mieszkanie 77, Mikusińskiego 25, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Jana Mikusińskiego 25
SALON Z ANEKSEM23,35 m²SYPIALNIA12,13 m²SYPIALNIA10,14 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ5,29 m²BALKON4,06 m²
Wymiary mieszkania 55.08 m², mieszkanie 77
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.08 m², mieszkanie 77
MIESZKANIE 77
Plan piętra
Mikusińskiego 25 - zdjęcie nr 0
Mikusińskiego 25 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.08 m², mieszkanie 77
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,08 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,06 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę