Logo

Nowe mieszkanie, 41,08 m², 2 pokoje, parter, oferta nr mieszkanie 69

451 880 zł

11 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 114 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mikusińskiego 25

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Jana Mikusińskiego 25

2 pokoje, mieszkanie 41,08 m², parter, oferta nr mieszkanie 69, Mikusińskiego 25, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Jana Mikusińskiego 25
SALON Z ANEKSEM21,32 m²SYPIALNIA12,13 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ3,46 m²TARAS4,30 m²OGRÓDEK15,83 m²
Wymiary mieszkania 41.08 m², mieszkanie 69
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.08 m², mieszkanie 69
MIESZKANIE 69
Plan piętra
Mikusińskiego 25 - zdjęcie nr 0
Mikusińskiego 25 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.08 m², mieszkanie 69
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,08 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,30 m²), ogródek (15,83 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę