Logo

Nowe mieszkanie, 87,58 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr mieszkanie 100

875 800 zł

10 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mikusińskiego 25

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Jana Mikusińskiego 25

4 pokoje, mieszkanie 87,58 m², piętro 4, oferta nr mieszkanie 100, Mikusińskiego 25, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, ul. Jana Mikusińskiego 25
SALON Z ANEKSEM30,89 m²SYPIALNIA11,19 m²SYPIALNIA8,96 m²SYPIALNIA8,75 m²ŁAZIENKA5,53 m²ŁAZIENKA3,12 m²WC2,02 m²KORYTARZ12,50 m²KORYTARZ5,10 m²BALKON8,84 m²BALKON7,07 m²
Wymiary mieszkania 87.58 m², mieszkanie 100
Wirtualna makieta 3D mieszkania 87.58 m², mieszkanie 100
MIESZKANIE 100
Plan piętra
Mikusińskiego 25 - zdjęcie nr 0
Mikusińskiego 25 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 87.58 m², mieszkanie 100
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,58 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,84 m²), balkon (7,07 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę