Logo

Nowe mieszkanie, 50,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr H08

547 470 zł

10 949 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kiepury 33

Jelenia Góra, Zabobrze, ul. Jana Kiepury

3 pokoje, mieszkanie 50,00 m², piętro 2, oferta nr H08, Kiepury 33, Jelenia Góra, Zabobrze, ul. Jana Kiepury
SALON Z ANEKSEM24,11 m²SYPIALNIA9,04 m²SYPIALNIA7,68 m²ŁAZIENKA3,22 m²KORYTARZ5,72 m²BALKON4,84 m²
Wymiary mieszkania 50 m², H08
Kiepury 33 - zdjęcie nr 0
Kiepury 33 - zdjęcie nr 1
Kiepury 33 - zdjęcie nr 2
Kiepury 33 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50 m², H08
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,00 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,84 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę