Logo

Nowe mieszkanie, 65,78 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr E09

690 470 zł

10 497 zł /m²

Rata 3 231 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kiepury 33

Jelenia Góra, Zabobrze, ul. Jana Kiepury

2 pokoje, mieszkanie 65,78 m², piętro 2, oferta nr E09, Kiepury 33, Jelenia Góra, Zabobrze, ul. Jana Kiepury
SALON Z ANEKSEM39,18 m²SYPIALNIA11,32 m²ŁAZIENKA5,61 m²KORYTARZ6,66 m²BALKON8,51 m²
Wymiary mieszkania 65.78 m², E09
Kiepury 33 - zdjęcie nr 0
Kiepury 33 - zdjęcie nr 1
Kiepury 33 - zdjęcie nr 2
Kiepury 33 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.78 m², E09
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

65,78 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,51 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę