Logo

Nowe mieszkanie, 58,36 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 2H.0.269

664 952 zł

11 394 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 111 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 293/305

SALON Z ANEKSEM24,86 m²SYPIALNIA11,11 m²SYPIALNIA9,40 m²ŁAZIENKA5,62 m²KORYTARZ7,37 m²TARAS9,14 m²OGRÓDEK58,01 m²
Wymiary mieszkania 58.36 m², 2H.0.269
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 0
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 1
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 2
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.36 m², 2H.0.269
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,36 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,14 m²), ogródek (58,01 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę