Logo

Nowe mieszkanie, 52,06 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2G.1.228

614 388 zł

11 802 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 875 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 293/305

SALON Z ANEKSEM28,97 m²SYPIALNIA11,66 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ6,86 m²BALKON8,81 m²
Wymiary mieszkania 52.06 m², 2G.1.228
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 0
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 1
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 2
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 52.06 m², 2G.1.228
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,06 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,81 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę