Logo

Nowe mieszkanie, 46,43 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1A.1.12

560 628 zł

12 075 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 623 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 293/305

SALON Z ANEKSEM23,86 m²SYPIALNIA12,31 m²ŁAZIENKA4,76 m²KORYTARZ5,50 m²BALKON6,30 m²
Wymiary mieszkania 46.43 m², 1A.1.12
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 0
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 1
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 2
Ogrody Geyera Apartamenty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.43 m², 1A.1.12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,43 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

północny zachód (NW), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,30 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę