Logo

Nowe mieszkanie, 62,31 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B11-K1-0-1

769 773 zł

12 354 zł /m²

Rata 3 602 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 62,31 m², parter, oferta nr B11-K1-0-1, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM26,13 m²SYPIALNIA13,19 m²SYPIALNIA10,96 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ7,75 m²TARAS5,60 m²OGRÓDEK48,19 m²
Wymiary mieszkania 62.31 m², B11-K1-0-1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.31 m², B11-K1-0-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,31 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,60 m²), ogródek (48,19 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę