Logo

Nowe mieszkanie, 44,39 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B9-K5-2-4

574 773 zł

12 948 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

2 pokoje, mieszkanie 44,39 m², piętro 2, oferta nr B9-K5-2-4, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM22,63 m²SYPIALNIA11,30 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ5,90 m²BALKON3,57 m²
Wymiary mieszkania 44.39 m², B9-K5-2-4
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.39 m², B9-K5-2-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,39 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,57 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę