Logo

Nowe mieszkanie, 64,91 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B9-K2-0-1

777 655 zł

11 981 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 64,91 m², parter, oferta nr B9-K2-0-1, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM21,30 m²SYPIALNIA11,95 m²SYPIALNIA10,63 m²ŁAZIENKA5,04 m²GARDEROBA4,86 m²KORYTARZ11,13 m²TARAS8,71 m²OGRÓDEK8,15 m²
Wymiary mieszkania 64.91 m², B9-K2-0-1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.91 m², B9-K2-0-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,91 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny wewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,71 m²), ogródek (8,15 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę