Logo

Nowe mieszkanie, 64,71 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B12-K2-1-2

774 039 zł

11 962 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 622 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 64,71 m², piętro 1, oferta nr B12-K2-1-2, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM27,39 m²SYPIALNIA12,48 m²SYPIALNIA9,95 m²ŁAZIENKA4,36 m²WC1,79 m²KORYTARZ8,74 m²BALKON3,93 m²BALKON2,72 m²
Wymiary mieszkania 64.71 m², B12-K2-1-2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.71 m², B12-K2-1-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,71 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,93 m²), balkon (2,72 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę