Logo

Nowe mieszkanie, 36,92 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B11-K1-4-7

508 612 zł

13 776 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

2 pokoje, mieszkanie 36,92 m², piętro 4, oferta nr B11-K1-4-7, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM19,29 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA4,13 m²KORYTARZ3,24 m²BALKON4,68 m²
Wymiary mieszkania 36.92 m², B11-K1-4-7
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.92 m², B11-K1-4-7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,92 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,68 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę