Logo

Nowe mieszkanie, 65,54 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B9-K4-1-1

785 230 zł

11 981 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 65,54 m², piętro 1, oferta nr B9-K4-1-1, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM24,28 m²SYPIALNIA11,28 m²SYPIALNIA10,75 m²ŁAZIENKA5,26 m²WC1,63 m²GARDEROBA3,84 m²KORYTARZ8,50 m²BALKON6,12 m²BALKON2,72 m²
Wymiary mieszkania 65.54 m², B9-K4-1-1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.54 m², B9-K4-1-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,54 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,12 m²), balkon (2,72 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę