Logo

Nowe mieszkanie, 58,55 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B11-K1-2-5

726 345 zł

12 406 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 398 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 58,55 m², piętro 2, oferta nr B11-K1-2-5, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM24,17 m²SYPIALNIA11,14 m²SYPIALNIA10,99 m²ŁAZIENKA4,47 m²KORYTARZ7,78 m²BALKON10,30 m²
Wymiary mieszkania 58.55 m², B11-K1-2-5
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.55 m², B11-K1-2-5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,30 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę