Logo

Nowe mieszkanie, 63,33 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B9-K2-0-2

778 218 zł

12 288 zł /m²

Rata 3 641 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 63,33 m², parter, oferta nr B9-K2-0-2, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM23,85 m²SYPIALNIA15,34 m²SYPIALNIA9,87 m²ŁAZIENKA4,22 m²KORYTARZ10,05 m²TARAS8,04 m²TARAS1,28 m²OGRÓDEK46,30 m²OGRÓDEK12,22 m²
Wymiary mieszkania 63.33 m², B9-K2-0-2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.33 m², B9-K2-0-2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,33 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,04 m²), taras (1,28 m²), ogródek (46,30 m²), ogródek (12,22 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę