Logo

Nowe mieszkanie, 56,63 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B12-K3-2-4

706 190 zł

12 470 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 304 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 56,63 m², piętro 2, oferta nr B12-K3-2-4, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM21,40 m²SYPIALNIA13,27 m²SYPIALNIA10,16 m²ŁAZIENKA5,02 m²KORYTARZ6,78 m²BALKON6,63 m²
Wymiary mieszkania 56.63 m², B12-K3-2-4
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.63 m², B12-K3-2-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,63 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,63 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę