Logo

Nowe mieszkanie, 54,23 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B10-K1-3-3

692 627 zł

12 772 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 54,23 m², piętro 3, oferta nr B10-K1-3-3, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM21,72 m²SYPIALNIA10,78 m²SYPIALNIA10,26 m²ŁAZIENKA4,61 m²KORYTARZ6,86 m²BALKON6,51 m²
Wymiary mieszkania 54.23 m², B10-K1-3-3
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.23 m², B10-K1-3-3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,23 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,51 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę