Logo

Nowe mieszkanie, 57,05 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B12-K1-0-1

722 958 zł

12 672 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 383 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 57,05 m², parter, oferta nr B12-K1-0-1, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM21,62 m²SYPIALNIA11,37 m²SYPIALNIA10,78 m²ŁAZIENKA4,96 m²KORYTARZ8,32 m²TARAS5,60 m²TARAS1,28 m²OGRÓDEK49,54 m²OGRÓDEK8,63 m²
Wymiary mieszkania 57.05 m², B12-K1-0-1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.05 m², B12-K1-0-1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,05 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,60 m²), taras (1,28 m²), ogródek (49,54 m²), ogródek (8,63 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę