Logo

Nowe mieszkanie, 56,66 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B12-K1-4-4

727 982 zł

12 848 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 406 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

3 pokoje, mieszkanie 56,66 m², piętro 4, oferta nr B12-K1-4-4, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM22,54 m²SYPIALNIA12,83 m²SYPIALNIA10,48 m²ŁAZIENKA5,06 m²KORYTARZ5,75 m²BALKON14,00 m²
Wymiary mieszkania 56.66 m², B12-K1-4-4
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.66 m², B12-K1-4-4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,66 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę