Logo

Nowe mieszkanie, 39,11 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B9-K1-2-8

526 912 zł

13 473 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 465 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga

2 pokoje, mieszkanie 39,11 m², piętro 2, oferta nr B9-K1-2-8, Żerniki Na Novo III, Wrocław, Żerniki, ul. Maxa Berga
SALON Z ANEKSEM21,02 m²SYPIALNIA9,42 m²ŁAZIENKA4,38 m²KORYTARZ4,29 m²BALKON4,73 m²
Wymiary mieszkania 39.11 m², B9-K1-2-8
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 0
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 1
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 2
Żerniki Na Novo III - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.11 m², B9-K1-2-8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,11 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,73 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę