+38
Nowe mieszkanie, 41,14 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A1.4.16
485 452 zł
11 800 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 271 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Emilii Plater 7
Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
41,14 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,69 m
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)
Układ okien:
jednostronny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (2,76 m²)
Termin oddania:
GOTOWA
Zapytaj o ofertę