Logo

Nowe mieszkanie, 41,12 m², 1 pokój, 7 piętro, oferta nr A1.7.15

526 336 zł

12 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 463 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Emilii Plater 7

Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4

1 pokój, mieszkanie 41,12 m², piętro 7, oferta nr A1.7.15, Emilii Plater 7, Szczecin, Śródmieście, Skolwin, ul. Miedziana 4
SALON Z ANEKSEM29,75 m²ŁAZIENKA4,25 m²GARDEROBA4,33 m²KORYTARZ2,81 m²LOGGIA2,76 m²
Wymiary mieszkania 41.12 m², A1.7.15
Alternatywne aranżacje mieszkania 41.12 m², A1.7.15
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.12 m², A1.7.15
A1.7.15
Plan piętra
Emilii Plater 7 - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 41.12 m², A1.7.15
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

41,12 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,76 m²)

Termin oddania:

GOTOWA

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę