Logo

Nowe mieszkanie, 66,31 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1.2.6

802 351 zł

12 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 754 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Emilii Plater 7

Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4

3 pokoje, mieszkanie 66,31 m², piętro 2, oferta nr B1.2.6, Emilii Plater 7, Szczecin, Śródmieście, Skolwin, ul. Miedziana 4
SALON Z ANEKSEM30,19 m²SYPIALNIA12,94 m²SYPIALNIA9,73 m²ŁAZIENKA4,35 m²KORYTARZ8,17 m²LOGGIA9,62 m²
Wymiary mieszkania 66.31 m², B1.2.6
Alternatywne aranżacje mieszkania 66.31 m², B1.2.6
Wirtualna makieta 3D mieszkania 66.31 m², B1.2.6
B1.2.6
Plan piętra
Emilii Plater 7 - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 66.31 m², B1.2.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,31 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (9,62 m²)

Termin oddania:

GOTOWA

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę