Logo

Nowe mieszkanie, 41,18 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr A1.5.16

506 514 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 370 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Emilii Plater 7

Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4

2 pokoje, mieszkanie 41,18 m², piętro 5, oferta nr A1.5.16, Emilii Plater 7, Szczecin, Śródmieście, Skolwin, ul. Miedziana 4
SALON Z ANEKSEM20,07 m²SYPIALNIA9,23 m²ŁAZIENKA4,25 m²GARDEROBA4,31 m²KORYTARZ2,81 m²LOGGIA2,76 m²
Wymiary mieszkania 41.18 m², A1.5.16
Alternatywne aranżacje mieszkania 41.18 m², A1.5.16
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.18 m², A1.5.16
A1.5.16
Plan piętra
Emilii Plater 7 - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 41.18 m², A1.5.16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,18 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,76 m²)

Termin oddania:

GOTOWA

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę