Logo

Nowe mieszkanie, 44,01 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr A1.5.4

541 323 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 533 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Emilii Plater 7

Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4

2 pokoje, mieszkanie 44,01 m², piętro 5, oferta nr A1.5.4, Emilii Plater 7, Szczecin, Śródmieście, Skolwin, ul. Miedziana 4
SALON Z ANEKSEM20,07 m²SYPIALNIA9,23 m²ŁAZIENKA5,83 m²KORYTARZ8,38 m²LOGGIA2,72 m²
Wymiary mieszkania 44.01 m², A1.5.4
Alternatywne aranżacje mieszkania 44.01 m², A1.5.4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.01 m², A1.5.4
A1.5.4
Plan piętra
Emilii Plater 7 - zdjęcie nr 0
1
Lokalizacja mieszkania 44.01 m², A1.5.4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,01 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,72 m²)

Termin oddania:

GOTOWA

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę