+7
Nowe mieszkanie, 44,49 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A2.6.1
533 880 zł
12 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 498 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Emilii Plater 7
Szczecin, Śródmieście, ul. Miedziana 4
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
44,49 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,69 m
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (7,57 m²)
Termin oddania:
GOTOWA
Zapytaj o ofertę