Logo

Nowe mieszkanie, 88,12 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr C-03-22C

1 016 314 zł

11 533 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Olimpijska

Katowice, Bogucice, ul. Olimpijska / al. Korfantego

SALON Z ANEKSEM33,63 m²SYPIALNIA13,83 m²SYPIALNIA11,22 m²SYPIALNIA9,15 m²ŁAZIENKA4,13 m²WC2,27 m²GARDEROBA4,77 m²KORYTARZ9,48 m²LOGGIA10,74 m²LOGGIA7,56 m²
Wymiary mieszkania 88.12 m², C-03-22C
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 0
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 1
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 2
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 88.12 m², C-03-22C
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

88,12 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), południowy zachód (SW), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,74 m²), loggia (7,56 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę