Logo

Nowe mieszkanie, 91,42 m², 4 pokoje, 10 piętro, oferta nr A-10-130A

1 082 641 zł

11 843 zł /m²

cena rynkowa
Rata 5 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Olimpijska

Katowice, Bogucice, ul. Olimpijska / al. Korfantego

SALON Z ANEKSEM23,16 m²SYPIALNIA14,25 m²SYPIALNIA13,15 m²SYPIALNIA12,76 m²ŁAZIENKA4,92 m²ŁAZIENKA2,83 m²GARDEROBA5,20 m²KORYTARZ9,59 m²KORYTARZ5,75 m²LOGGIA16,16 m²LOGGIA3,78 m²
Wymiary mieszkania 91.42 m², A-10-130A
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 0
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 1
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 2
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 91.42 m², A-10-130A
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,42 m²

Piętro:

10 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (16,16 m²), loggia (3,78 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę