Logo

Nowe mieszkanie, 92,62 m², 4 pokoje, 14 piętro, oferta nr A-14-178A

1 133 764 zł

12 241 zł /m²

Rata 5 305 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Olimpijska

Katowice, Bogucice, ul. Olimpijska / al. Korfantego

SALON Z ANEKSEM23,30 m²SYPIALNIA14,42 m²SYPIALNIA13,29 m²SYPIALNIA12,87 m²ŁAZIENKA4,92 m²ŁAZIENKA2,86 m²GARDEROBA5,31 m²KORYTARZ9,68 m²KORYTARZ5,75 m²LOGGIA16,17 m²LOGGIA3,81 m²
Wymiary mieszkania 92.62 m², A-14-178A
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 0
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 1
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 2
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 92.62 m², A-14-178A
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

92,62 m²

Piętro:

14 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (16,17 m²), loggia (3,81 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę