Logo

Nowe mieszkanie, 116,08 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr B-03-18B

1 411 503 zł

12 160 zł /m²

okazyjna cena
Rata 6 604 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Olimpijska

Katowice, Bogucice, ul. Olimpijska / al. Korfantego

SALON Z ANEKSEM56,35 m²SYPIALNIA16,64 m²SYPIALNIA11,89 m²SYPIALNIA9,48 m²ŁAZIENKA5,85 m²ŁAZIENKA4,94 m²GARDEROBA2,17 m²KORYTARZ9,41 m²LOGGIA24,38 m²LOGGIA2,39 m²
Wymiary mieszkania 116.08 m², B-03-18B
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 0
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 1
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 2
ATAL Olimpijska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 116.08 m², B-03-18B
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

116,08 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

południe (S), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (24,38 m²), loggia (2,39 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę